Gülnar Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Akova Mahallesinde Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Akova Mahallesinde Devam Ediyor

Ekipler zemin hazırlığı tamamlanan yollarda asfalt serim çalışmalarını gerçekleştirerek mahallelerde yeni yollar kazandırıyor. Bu kapsamda Gülnar Belediyesi ekipleri sathi asfalt kaplama çalışmalarına Akova Mahallesinde hızla devam ediyor.

Gülnar Belediyesi, ilçe genelinde asfalt serim ve yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ekipler zemin hazırlığı tamamlanan yollarda asfalt serim çalışmalarını gerçekleştirerek mahallelerde yeni yollar kazandırıyor.

Bu kapsamda Gülnar Belediyesi ekipleri sathi asfalt kaplama çalışmalarına Akova Mahallesinde hızla devam ediyor.

“Hedefimiz, Güvenli ve Kaliteli Ulaşım”

Gülnar halkının hizmetin en güzeline layık olduğunu dile getiren Gülnar Belediye Başkanı  Alpaslan ÜNÜVAR çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “Gülnar’ımıza daha iyi hizmet sunabilmek için özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle kış aylarında hemşehrilerimizin sorun yaşamaması için hem ilçe merkezinde hem de yaylalarımızda yol yapım, bakım, onarım ve asfalt çalışmalarımızı plan dahilinde gerçekleştiriyoruz. Amacımız hemşehrilerimize daha güvenli, kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamak. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendirerek çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz. Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor olmak ve memnuniyetlerini görmek bizim için en büyük mutluluk. Asfalt çalışmalarımız, plan ve program dahilinde diğer mahallelerimizde de devam edecek ” dedi.

Mahallelerinde yürütülen asfalt çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Akova mahalle sakinleri ise Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR’a ve ekibine teşekkür ederek; "Yollarımız yenilendi ve mahallemiz daha da güzelleşti. Başkanımıza teşekkür ediyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz" dediler.