ANASAYFA | HABER ARŞİVİ | VİDEO HABERLER | GÜNCEL | YEREL YÖNETİMLER | ULUSAL | SİYASET | KÜLTÜR SANAT | SPOR  

HABERLER | FACEBOOK : KANAL33 - INSTAGRAM : KANAL33 - TWITTER : MERSİNKANAL33 - WHATSAPP İHBAR HATTI : 0538 967 18 17    

SON DAKİKA |

CHP’Lİ ATICI, ’MİLİTAN YETİŞTİRİLİYOR’ DEDİĞİ KAMPA GİRDİ | KANAL 33 TELEVİZYONU
CHP’Lİ ATICI, ’MİLİTAN YETİŞTİRİLİYOR’ DEDİĞİ KAMPA GİRDİ...

KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA, ’O KAMPLARDA MİLİTAN YETİŞTİRİLİYOR’ ÇIKIŞIYLA DİKKAT ÇEKEN CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ AYTUĞ ATICI, O KAMPLARDAN BİRİ OLARAK GÖSTERDİĞİ SİLİFKE İLÇESİ’NDE GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NA BAĞLI FATİH SULTAN MEHMET GENÇLİK KAMPI’NA GİREREK İNCELEMELERDE BULUNDU. MİLLETVEKİLİ ATICI, BİR SÜRE SONRA KAMPA GELEN MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ŞABAN GÜNEŞ’LE KONUŞTU.

KAMPTA YAZ SİNEMA KAMPINA KATILAN VE BELGESEL ÇEKEN ÖĞRENCİLER, YÖNETMEN VE HOCALAR AYTUĞ ATICIYI GÖRÜNCE, 'MİLİTAN YETİŞTİRİLİYOR' SÖZLERİNİN KENDİLERİNİ VE AİLELERİNİ ÜZDÜĞÜNÜ BELİRTİP ÖZÜR DİLEMESİNİ İSTEDİ. ATICI İSE MİLİTAN YETİŞTİRİLİYOR ÇIKIŞININ, GEÇEN TEMMUZ AYINDA AK PARTİ KONYA GENÇLİK ÖRGÜTÜNCE DÜZENLENEN DİRİLİŞ MUŞTUSU KONULU ETKİNLİKLE İLGİLİ OLDUĞUNU, SPORTİF VE SANATSAL ETKİNLİKLERİN YER ALDIĞI KAMPLARLA BİR SORUNUNUN OLMADIĞINI VURGULADI.

VTR

AYTUĞ ATICI, KENDİSİNİN ORADA OLDUĞUNU ÖĞRENEREK GELEN İL MÜDÜRÜ ŞABAN GÜNEŞ'E, GEÇEN TEMMUZ AYI BAŞINDA AK PARTİ KONYA GENÇLİK KOLLARI'NCA LİSE ÖĞRENCİLERE YÖNELİK DÜZENLENEN 'DİRİLİŞ MUŞTUSU YAZ KAMPI'NA NEDEN İZİN VERDİĞİNİ SORDU..

VTR  EĞER BUNA DİREK SİZ İZİN VERDİYSENİZ SORUNUM SİZİNLEDİR. EĞER İZNİ BAKANLIK VERDİYSE SORUNUM BAKANLIKLADIR O ZAMAN. BU KONUYU SİZ ARAŞTIRMADAN NASIL VERİRSİNİZ BÖYLE BİR DERNEK, STK OLUP OLMADIĞINI ARAŞTIRMAZ MISINIZ KONYA AK PARTİSİ İL GENÇLİK KOLLARININ YAPTIĞI DUYURU VAR. SİZ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE 'FALANIM' DİYEN İNSANA BURANIN KAPISINI AÇAR MISINIZ ÇÜNKÜ BURASI BİR DEVLET KURULUŞUDUR. BUNU ARAŞTIRDIĞINIZ ZAMAN BASİT BİR ARAŞTIRMA ŞUAN İNTERNETE DİRİLİŞ MUŞTUSU DİYE GİRİN, KONYA AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARININ YAPTIĞI İLAN VE ÇOCUKLARIN BURADA 3 DÖNEM KAMP YAPTIĞINI GÖRÜRSÜNÜZ. BURADA SİYASİ BİR PARTİNİN, HANGİ PARTİ OLURSA OLSUN BİR ETKİNLİĞİNE İZİN VEREMEZSİNİZ. BURALARA NASIL Kİ BİZ EVLATLARIMIZI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA VE HER YAŞTA EMANET EDİYORSAK. BU KAMPLARA DA EMANET EDERİZ. ANCAK, BİR SİYASİ PARTİYE, BAK AYRIM YAPMADAN SÖYLÜYORUM, EMANET EDİLEMEZ YASA GEREĞİDİR. ÇÜNKÜ BİR SİYASİ PARTİ ÜYE OLMASI İÇİN 18 YAŞINI DOLDURMASI GEREKMEKTEDİR. 18 YAŞIN ALTINDAKİ ÇOCUKLAR AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA, BERABER DEVLETİN BU KAMPINDA EĞİTİM ALMIŞLARDIR. EĞİTİM İÇERİKLERİNİ DE SÖYLEYEYİM İSTERSENİZ. HANİ SİZ DİYORSUNUZ YA ÇAĞDAŞ ATATÜRK VE LAİK DİYORSUNUZ BU KAMPTA BİR TANE ATATÜRK DERSİ VARSA, BEN BURADA HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLEYEREK ÇIKIP GİDECEĞİM.

MÜDÜR GÜNEŞ'İN BANA GELEN EMİR ÜZERİNE İZİN VERDİM DEMESİ ÜZERİNE ATICI, SİZ BURADA BÜROKRAT OLARAK YASADIŞI BİR İŞE ENGEL OLMAK ZORUNDASINIZ. DİYE CEVAP VERDİ.

VTR    GENÇLİK SPOR BAKANI DEĞİL BAŞBAKAN DAHİ SİZE YASA DIŞI BİR EMİR VERİR İSE, BU EMRİ REDDETMEK ZORUNDASINIZ. BU KAMPTA BİR SİYASİ PARTİNİN EĞİTİM YAPAMAYACAĞINI, 18 YAŞIN ALTINDA ÇOCUKLARIN BİR SİYASİ PARTİNİN ŞEMSİYESİNİN ALTIDA BULUNAMAYACAĞINI BİLMİYOR MUSUNUZ' BEN DE ANLADIM Kİ BAKANLIKTAN BU İZİN VERİLMİŞ. BAKANLIĞIN SİZE GÖNDERMİŞ OLDUĞU LİSTE ÇERÇEVESİNDE BU KAMPI, AMA BİLEREK AMA  BİLMEYEREK AK PARTİYE AÇMIŞSINIZ. 18 YAŞ ALTINDAKİ BEBELERİN NASIL OTURDUĞUNU RESİMLERDE GÖRÜN. ONDAN SONRA DA BANA GELİN DEYİN Kİ  BURALARDA MİLİTAN YETİŞMİYOR DEYİN.

SİNAMA ÖĞRENCİSİNDEN TEPKİ

VEKİL VE MÜDÜRÜN TARTIŞMASI BİTİNCE, SİNEMA KAMPINA KATILAN KASTAMONULU KURS ÖĞRENCİSİ MUHAMMED ILGAZ SÖZ ALDI. ILGAZ VEKİL ATICI'YA DİLE GETİRDİ .

VTR     BENİM AİLEM BENİ ARIYOR 'NEDİR BU' DİYE. BENİM AİLEM CUMHURİYET HALK PARTİSİ ÜYESİ, BEN DE 20 YAŞINDAYIM. ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ KASTAMONU GENEL SEKRETERİYİM. ADD GENEL MERKEZİNDE DE GENÇLİK KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPIYORUM. BEN VE CHP'Lİ BİRÇOK ARKADAŞIMIZ VAR. SİZ BURADA HERHANGİ BİLGİ ALMADAN, SİZ BİZE MİLİTAN DEDİNİZ. SİZ BURADA MİLİTAN YETİŞTİRİYORSUNUZ DEDİNİZ. SİZ BİZDEN ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDASINIZ. BİZİM GURUMUZ KIRILDI. AİLEMDEN ÇOK FAZLA KİŞİYE SÖYLEDİM BEN. MERSİN'E GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI SİNEMA KAMPINA GİDİYORUM DEDİM. SİZ BİR YAFTA YAPIŞTIRDINIZ BİZE. YAPACAĞINIZ ÖZÜR VE AÇIKLAMA GURURUMUZU, BİR NOKTADA HAYSİYETİMİZİ DÜZELTECEK. BUNUN İÇİN SİZDEN BURADAKİ 142 GENÇTEN ÖZÜR DİLEMENİZİ BEKLİYORUZ.

'SAVAŞ DEĞİL SEVGİ FİLMİ YAPIN'

BU SÖZLERİ SESSİZCE DİNLEYEN CHPLİ ATICI, DAHA SONRA SİNEMA YAZ KAMPI YETKİLİLERİ VE TEPKİ GÖSTEREN ÖĞRENCİYE BURADA ŞU ANDA SANATSAL ETKİNLİK YAPTIĞINIZ BİZİM TARAFIMIZDAN DA GÖRÜLMÜŞ VE TAKDİR EDİLMİŞTİR DİYEREK YANIT VERDİ.

VTR   BURADA YAPTIĞINIZ İŞ İLE BİR ÖNCEKİ KAMPLARDA YAPILAN BİR İŞİN İLGİSİNİN OLMADIĞINI GÖRMÜŞ DURUMDAYIZ. İSTEDİĞİNİZ ÖZGÜR ORTAMDA, İSTEĞİNİZ ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINIZI YAPIN. SİYASETİ BİR KENARA BIRAKIN BİR VATANDAŞ, BİR BİREY OLARAK DEMİN DE SÖYLEDİM, ŞİMDİ DE SÖYLÜYORUM. BENİM DİLEĞİM SİZDEN SEVGİ ÜZERİNE FİLİMLER YAPMANIZDIR. ÇÜNKÜ BİZİM ÜLKEMİZDE ŞU ANDA SAVAŞ DEĞİL, SEVGİ EKSİK. EĞER SEVGİYİ YERİNE KOYARSANIZ, SEVGİ İLE BİRLİKTELİKLE İLGİLİ SENARYOLAR YAPARSANIZ BURADA ROL ALIRSANIZ, ÜLKEMİZİN BİRLİĞİNE BÜTÜNLÜĞÜNE DESTEK OLMUŞ OLURSUNUZ.

 

VEKİL ATICI DAHA SONRA KAMPI BİR SÜRE GEZEREK İLGİLİLERDEN BİLGİ ALDIKTAN SONRA AYRILDI.

KANAL 33 MOBİL
YAZARLAR

Dr. Nedim İNCE

YENİ YILDA İYİMSER OLMAK
HAVA DURUMU

MERSIN

GEREKLİ LİNKLER
 

 

 

 

 

 

ANKET

  Kanal33'ü hangi saatler içinde daha sık izlemektesiniz..?


     AKŞAM

     GECE

     SABAH

     ÖĞLEN
  
  


ANASAYFA          |          İLETİŞİM           |           KÜNYE           |           GİRİŞ SAYFAM YAP           |           SIK KULLANILANLARA EKLE          |          GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
kanal33.com.tr © Copyright 2010-2018 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA